צוות ותודות 2014

מנהל הפסטיבל: יאיר הוכנר
הפקה: רחל חן, יאנה קוטליאר
יעוץ אמנותי והפקה: אלדר רפפורט
עוזר מנהל הפסטיבל: עומר נקר
יעוץ משפטי: עו"ד אווה מור
יעוץ כלכלי: בן ציון סליוז
תרגום תוכנייה לאנגלית: סוניה סולוביוב
אחראי קולנוע ישראלי: גיל סימה
יחסי ציבור: רחלי ניר
מתאם טכני: אוהד אפרת
עיצוב גרפי: סלעית קרץ
מסיבות: ספיר תדהר להב

צוות הסינמטק
יו"ר הנהלת הסינמטק: גילה אלמגור אגמון
יו"ר ועדת הכספים: מיקי ירושלמי
מנהל הסינמטק: אלון גרבוז
סמנכ"ל: ליאור אבירם
מנהל אדמיניסטרטיבי: יגאל חיים
מנהלת כספים: רחל שמש
מנהל תכניה: פנחס שץ
צוות: סהר שדה, אילנה גולדמן, אורלי הלל-בטט, חיה הרדוף,
רחלי ניר, טוני תרין – פייזק, איילת חיות, ג'אנה גולן, יפה פאר,
דרור יזהר, קארין גלאור, תומר קאפ, מיכל פרידמן, אבי יגיל,
מיה גולק
מחלקת חינוך: מיכל מטוס, ורדית מזובר
אב הבית: נועם סולמי
אחראי חדרי הקרנה: יובל קרפף
מקרינים: איוון אמירוב, ירון בן – חיים , אורטל ששון, אילון מורג, ירון סגל,
אסי דהן, נתי אורנן, אור סיני, ויקטור בראון, שי פרידמן
מנהל ערב: אלי עינבר
מנהל יום: מוריס רוזנטל
אחמ"שים: אבי שיינפלד, דניאל ארליך

משרד התרבות והספורט
שרת התרבות והספורט -הגברת לימור לבנת
שמעון אלקבץ – ראש מנהל התרבות
פרופ’ דוד אלכסנדר – יו”ר המועצה הישראלית לקולנוע
אתי כהן – מנהלת המחלקה לקולנוע והמועצה
חברי המועצה: נתי בן נעים, ד"ר יחיאל שבי, נעמה הניג, רוני סומק,
גיא אטיאס, עו"ד אהוד דנוך, שאול מייזליש, ד"ר רוידה אבו ראס,
פרופ' מינה טייכר, פרופ' דוד זינדר, מרלין וניג,אריה צ'רנר, גבי עמרני,
מנשה סמירה, אסנת בוקופצר, ליאור גלבוע, ליאת בן חביב

עיריית תל־אביב-יפו
ראש העירייה: רון חולדאי
סגן ומ"מ רה"ע: אסף זמיר
סגנית רה"ע – מהרטה ברוך רון
סגנית רה"ע – מיטל להבי
יועצת ראש העירייה לענייני תרבות- פרופ' זהר שביט
מנהלת אגף התרבות והאמנויות- איריס מור
סגן מנהל אגף התרבות והאמנויות ומנהל המחלקה למופעים- שאבי מזרחי
דובר עיריית תל־אביב-יפו: גידי שמרלינג
מפיקת המחלקה למופעים אירית בר
יועץ ראש העיר לעניינים בין-לאומיים – איתן שוורץ
ממונה חופש המידע – אדיר שטיינר
חברי מועצת העיר: אפרת טולקובסקי, איתי פנקס ארד, מיקי גיצין, יניב ויצמן

משרד החוץ
ראש האגף לקשרי תרבות מר רפי גמזו, מנהלת המחלקה הגב' עפרה בן יעקב, אורי אמיתי וורד הלר.

מכון גתה, שגרירות שבדיה, שגרירות ארגנטינה, המועצה הבריטית.
קרן רבינוביץ – פרוייקט קולנוע: גיורא עיני, נחמן אינגבר, יוסי אורן, יואב אברמוביץ’
קרן הקולנוע הישראלי – כתריאל שחורי, דויד ליפקינד
yes – מור אלדר, שני חלפון

תודות מיוחדות: משפחת גוטמן, ח"כ זהבה גלאון, ח"כ ניצן הורוביץ, יסמין מקס, אמיל ריי, רוני אלמוג, רותי בן צבי, איציק צאיג, יריב מוזר, מעיין כהן, סיון שלק, חן אריאלי, דרור אמסלם, דיוה לוגסי, ענת סלומון, ערבה גל, מיש,
מירי קלדרון , שבי גטניו, טלולה בונט, בר טל ואיתן קריין, מירון ברקן, ילי קלריך, לאון שניידרובסקי, ליטל בר, דניאל מריומה.

תודה לכל המתנדבות והמתנדבים שעוזרים במהלך השנה ובזמן הפסטיבל, בלעדיכם לא היינו יכולים להתקיים. תודה מיוחדת
למריה קושיקה. תודה גם לכל האנשים שפנו אלינו מיוזמתם במהלך השנה ברצון לעזור, אם בתרומות או בכל דרך אחרת.

צוות הפרומו
בימוי: מיכל הרשקו
צילום: זיו ממון
עריכה: ענת רונקו
הפקה: רחל חן
תאורה: דוד ריינליב
און-ליין: שי טל
משחק: רוני שוקרון- נונה שלאנט, נרקיס טפלר, עמרי בן אבי,
מיש רוזנוב, מורגן וינטר, קייט גלרוד, ניר נוי, אלי אליהו, רעות נגר,
מירי קלדרון